O nas

Marka FS Baits wnosi na rynek wędkarstwa karpiowego nową jakość. Chcemy przekazać Wam w naszych produktach całe swoje zaangażowanie w ich tworzeniu jak i wielkiej pasji do wędkarstwa karpiowego.
Wielu może nam nie wierzyć lecz nie traktujemy tego jako biznes, sukcesywnie z Waszą pomocą chcemy prężnie rozwijać markę i dostosowywać naszą produkcję do Waszych potrzeb :)
Cała nasza linia produkcyjna przebiega pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, gwarantujemy bezpieczeństwo dla ryb wszystkiego co wychodzi z naszych rąk.


Przez kilka lat testowaliśmy jak i dalej testujemy na europejskich wodach wszystkie produkty zanim trafią w Wasze ręce aby mieć pewność, że używając naszych przynęt w jakimś stopniu przyczyniliśmy się do Waszych sukcesów.
Nigdy w historii jakość przynęt nie miała tak ogromnego znaczenia jak teraz, spowodowane jest to między innymi dużym zainteresowaniem jakim teraz ma wędkarstwo karpiowe, przez co często wody bywają przełowione.
Ryby szybko reagują na powstające zmiany, dlatego też i my staramy się podążać za tymi zmianami.
Z dbałości o zadowolenie naszych klientów i podążaniem za trendami staramy się sukcesywnie udoskonalać nasze przynęty (chociażby dodatek mielonego pelletu Aller Aqua jest tego przykładem), dzięki temu jesteśmy często efektywniejsi nad wodą od pozostałych wędkarzy.


Wszystkie zanęty czy przynęty przez nas wyprodukowane oparte są na unikatowych recepturach, z najwyższej jakości naturalnych składników. Dzięki temu powstały najlepsze, zbalansowane i lekkostrawne pokarmy dla ryb, który sprawdza się na wodach o różnej charakterystyce, zarówno tych dzikich jak i komercyjnych.

Jeśli zdecydowałeś się już na zakup naszych produktów to poczyniłeś pierwszy krok w kierunku wędkarskiego sukcesu :)

Do zobaczenia nad wodą !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl