Rekrutacja FS Baits Team

FS Baits Team to grupa przyjaciół, pasjonatów wędkarstwa karpiowego, miłośników obcowania z naturą, kierujących się zasadą "złów i wypuść".


Przez kilka lat jako niewielka grupa pasjonatów po odwiedzeniu wielu łowisk w całej Europie i testowaniu naszych produktów postanowiliśmy po objęciu nadzorem weterynarii dopuścić je do sprzedaży aby każdy z Was mógł spróbować i przekonać się o naszej ogromnej pasji w tworzeniu wszelkich przynęt karpiowych i nie tylko :)

Są to produkty "rzemieślnicze". Nie skupiamy się aby nasze kulki były idealnie okrągłe, a na tym aby były skuteczne oraz bezpieczne dla ryb, a co najważniejsze  pomogły Wam spotkać się z Waszą wymarzoną rybą.
Do tworzenia naszych przynęt używamy tylko świeżych i wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości, nie ukrywamy niczego co znajduje się w naszych kulkach, nie produkujemy ich również na masową skalę, dlatego też nasze produkty będą dostępne w niewielu wybranych punktach na karpiowej mapie sklepów wędkarskich :)

PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO TEAM'U JAK I OSÓB PROMUJĄCYCH NASZĄ MARKĘ LUB CHCĄCYCH TESTOWAĆ I REKLAMOWAĆ NASZE PRODUKTY
PODCZAS PISANIA ZGŁOSZENIA PROSIMY O OPISANIE FORMY WSPÓŁPRACY :)

Jeśli posiadasz już swój team lub po prostu chcesz tylko spróbować przygody z naszymi produktami znajdziemy miejsce również dla Ciebie !


Oczekujemy od Ciebie niewiele:

 1. Aby karpiowanie było Twoim stylem życia :)

 2. Abyś wyznawał/-a zasadę "złów i wypuść".

 3. Abyś posiadał/-a niezbędną wiedzę na temat wędkarstwa karpiowego.

 4. Kultura - dbaj o wizerunek firmy tak jak i o swój, przestrzegaj zasad na łowiskach, miej szacunek do drugiego łowiącego i wymagaj tego samego od innych.

 5. Godnie reprezentuj firmę FS Baits zarówno podczas zasiadek nad wodą jak i na wszelkich portalach społecznościowych.

 6. Współpracuj z nami długotrwale a odwdzięczymy się różnymi podarunkami okazjonalnymi dla członków naszej "rodziny" :)

 7. Bądź aktywny na różnych forach - pomagaj innym mniej doświadczonym wędkarzom zdobyć wiedzę na temat wędkarstwa karpiowego i nie tylko.

Co Ci oferujemy w zamian?

 1. Udział w projekcie zrzeszającym osoby pełne pasji do wędkarstwa karpiowego oraz wspierania rzemiosła wśród firm karpiowych oraz działalności osób skupiających się na tworzeniu wysokiej jakości produktów.

 2. Stały rabat na produkty marki FS Baits i większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym
  (wielkość rabatu będzie przyznawana indywidualnie, wszystko zależne jest od Waszego doświadczenia, zaangażowania oraz reprezentowania naszej marki, cenimy sobie dobrą jakość przesyłanych przez Was materiałów)

 3. Zestaw startowy (Kulki zanętowe / Kulki Hakowe / Pellet / Ziarna/ Ubrania)
  (wielkość jak i sama zawartość pakietu startowego jest uzależniona od formy współpracy, wielkości Waszych grup na portalach społecznościowych a także Waszego doświadczenia, zaangażowania oraz reprezentowania naszej marki, cenimy sobie dobrą jakość przesyłanych przez Was materiałów)

 4. Możliwość pokazania się większemu gronu osób poprzez udostępnianie na naszych portalach społecznościowych  zdjęć, relacji czy filmów.

 5. Pierwszeństwo w testowaniu nowych produktów przed wypuszczeniem ich do sprzedaży (produkty darmowe).

Jeśli chodzi o materiały, które chcielibyśmy umieszczać na naszych portalach:

 • catch raporty 

 • artykuły w formie opisu + zdjęć

 • wszelkie poradniki techniczne (zarówno znad wody jak i te z domowego zacisza)

 • zdjęć naszych produktów na łonie natury

 • krótkich filmów (Tik Tok, Instagram etc.)

 • dłuższych materiałów w postaci filmów (YouTube, Tik Tok etc.)

Wybór formy materiałów do publikacji zależy od Was.

Dla najbardziej zaangażowanych osób, materiałów wysokiej jakości oraz "życiówek" w postaci ryb, których waga przekracza 15 kg mamy przygotowane bony podarunkowe na zakupy w naszym sklepie internetowym :) 
Oczywiście nagradzać będziemy materiały kompletne (dobrej jakości zdjęcia, uwieczniona waga złowionej ryby w postaci krótkiego nagrania oraz jeśli będziemy mieli pewność, że ryba trafiła z powrotem do wody).
(wielkość bonów uzależniona od zaangażowania/ osiągnięcia danej osoby)

Zgłoszenia do Teamu FS Baits prosimy wysyłać na adres:
biuro.fsbaits@gmail.com

Przy zgłaszaniu należy podać:

 • Imię i Nazwisko
 • Adres zamieszkania (wystarczy miejscowość)
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Linki do Waszych social media (Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube itd)
 • Napisać kilka zdań o sobie, swoich sukcesach oraz o tym jak chcecie aby wyglądała współpraca z nami
 • Podesłać zdjęcie z najcenniejszą dla Was zdobyczą
 • Do maila dołączyć obowiązkową klauzulę przetwarzania danych osobowych:

  Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do współpracy z Krystianem Cieślakiem, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą FS Baits.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami, na ogłoszenia postaramy się odpowiadać najszybciej jak możemy, maksymalnie w ciągu 14 dni :)


Każda chętna osoba po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia dokonuje jednorazowej opłaty w wysokości 100 zł brutto (jako kaucja na poczet pakietu startowego, jest to forma zabezpieczenia się dla nas przed osobami niekompetentnymi, będzie ona zwracana po wywiązaniu się z podstawowych warunków współpracy).

 1. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne. Jeżeli nie poda Pani/Pan danych, nie będziemy jednak mogli z Panem/Panią współpracować.
 2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. Prosimy także o wyrażenie zgody i przetwarzanie danych osobowych w tej sprawie (klauzula przetwarzania danych osobowych zawarta powyżej).
 3. Pani/Pana dane przechowujemy do czasu posiadania udzielonej przez Panią/Pana zgody, tj. do końca okresu w którym podejmowana jest współpraca
 4. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krystian Cieślak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FS Baits Krystian Cieślak, Ul. Narodowych Sił Zbrojnych 4,
  09-400 Płock, NIP: 7761637298, adres e-mail: biuro.fsbaits@gmail.com, numer telefonu +48 531 563 820
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl