Akcesoria PB Products opisują 2 słowa - jakość i innowacyjność.

Być może niewielu karpiarzy zdaje sobie z tego sprawę, ale PB Products jako pierwsza wypuściła na rynek wiele produktów, które szybko stały się inspiracją dla wielu innych firm.

Przykładem mogą być nożyczki do plecionki Cutter Plier, pozycjonery haka w kształcie wyprofilowanej rurki gumowej Aligner, plecionka-leader Silk Wire, leader bez rdzenia ołowianego, plecionka dociążona, miękka Silk Ray, czy wprowadzona w 2020r. Plecionka z dociążoną otuliną Downforce Tungsten, czy innowacyjny materiał zna leadery Hollow Kevlar, czy pierwsza na świecie rozciągliwa na powietrzu plecionka Stretch Attack.

PB Products w jak najmniejszym stopniu obciąża środowisko podczas całego procesu opracowywania produktu. We współpracy z zespołem specjalistów i krytycznych wędkarzy karpiowych opracowywane są nowe systemy zorientowane na przyszłość. Tematy i szczegóły, takie jak opisane wcześniej bezpieczeństwo ryb, zapewnią bardziej zrównoważone i zdrowsze karpie w łowisku.

Najnowszym przykładem takiej dbałości o środowisko są biodegradowalne stopery do kulek Hair Stops rozkładające się w warunkach naturalnych ok pół roku, nie pozostawiając śladu w środowisku naturalnym i wodzie.

PB Products

PB Products Speed Swivel 8 PB Products Speed Swivel 8
Producent: PB Products
Cena:

24,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl